+420 773 597 997 filip@aer-site.net
Vyberte stránku

Moje práce

01

Exuviance

Webová prezentace kosmetiky americké značky Exuviance, se kterou společnost Tarsio Medical vstupuje na český trh.

02

Ubytování Slunce

Ubytování Slunce – web rodinného penzionu ve Sloupu v Čechách, kam já sám moc rád jezdím za skvělými kamarády. Bez varování přišel dotaz na pomoc s aktualizací webu a během velice krátkého času vznikla tahle nová jednostránková prezentace, ze které mám velikou radost.

03

PPPJBC

Byl jsem požádán o rychlé předělání webu PPP Jablonec, kterým končila placená prezentace u Googlu a blížil se termín odstávky služby. Zhruba za týden vznikl web ve veselých barvách s ruční “dětskou” grafikou.

04

Naše škola

Naše škola je komunitní projekt rodičů z oblasti Berounska, kteří se rozhodli dopřát svým dětem výuku jiného typu, než je běžná v českých školách.

05

Beata Hlavenková

Tento web v sobě spojuje mou práci a lásku k muzice. Beatu jsem znal z její práce v Baromantice s Lenkou Dusilovou a v mých milovaných Eternal Seekers. Když se ale podíváte na seznam jejích projektů, zjistíte, že jde o velice aktivní umělkyni, která patří k tomu nejlepšímu, co může česká scéna nabídnout.

06

Foto Lenka Živná

Lenka Živná je vynikající fotografka z Mníšku pod Brdy. Věnuje se umělecké, portrétové i propagační fotografii a ráda fotí i koncerty a další kulturní akce. Píše i básně a vlastně i každá její fotka je takovou malou vizuální básní. Spolupráce, která pokračuje dodnes.

Máte zájem o mé služby?

Chcete vytvořit nový nebo přepracovat váš stávající web? Nebo se jen na něco zeptat? Napište mi a já se vám obratem ozvu.